Firmamız

 

 

 

            8 OFİS, 2012 yılından beri  tüm resmi kurum, kuruluş ve özel işletmelerin ofis mobilyaları alanında, her türlü ihtiyacına cevap vermekte olup yurtiçi ve yurtdışı pazarında da kurumsal bir marka olarak yoluna devam etmektedir. Deneyimli kadrosu ile alanında en iyi çözümleri üreterek, proje, satış-pazarlama, montaj ve satış sonrası destek hizmetleri sunmaktadır. Firmamız yenilikçi bakış açılarını ilke edinmiş olup yeni bir tasarım anlayışı ile kendi özgün koleksiyonlarına imza atmak amacıyla 2015 yılında Metal Kadın Tasarım markasını yaratmış ve bu marka üzerinden arge ve tasarım çalışmalarına hız vermiştir. Metal Kadın markasının öncülüğünde yeni yaşam alanlarına kimlik kazandırmayı hedefleyen mobilya tasarımları ve iç mekan projeleri gerçekleştirmektedir.8 OFİS kalite anlayışından ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğu, anahtar teslimi Otel, Hastane, İdari bina v.b projeler ile birlikte ayrı bir sektör olan Kapı ve mutfak imalatının içinde de aynı başarı ile yer almaya başlamıştır. 2017 yılın da  Pointdoor markasını yaratarak kendi koleksiyonunu oluşturmuş ve bu alanda yatırımlar yaparak ofis mobilyasından sonra kapı ve mutfakta da seri  üretime geçmiştir.

 

MİSYONUMUZ

Temel karakter ve prensibi; tasarım form ve materyali doğru kullanarak yenilikçi veözgün ofisler yaratmaktır. Amacı; Kendi alanın en iyi çözümlerini  hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden  üretmek, aldığı işlerin sorumluluğunu başarılı bir  şekilde yerine getirmek ve müşterileriyle dostluğa dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaktır.

 

VİZYONUMUZ

Yüksek kalite anlayışımız ve güvenilirliğimiz ile kazandığımız itibarımızı arttırarak korumak, istikrarlı yatırımlarımızla kapasitemizi arttırarak ülkemize daha fazla istihdam sağlamak, sürdürülebilir karlılıkla, müşteri taleplerini daha yüksek oranda karşılayabilmek ve kazandığımız başarıları diğer dış pazarlara ve ülkemiz piyasasına da taşıyabilmek.